Vanspor'dan Erdem Seçgin açıklaması
Temsilcimiz Vanspor FK, 1461 Trabzon FK maçında sakatlanan Erdem Seçgin'in son durumu hakkında duyuru yaptı.
Vanspor FK, 1461 Trabzon FK ile oynanan maçta sakatlanan futbolcusu Erdem Seçgin’in sağlık durumu hakkında bir açıklama yaptı. Kulüpten yapılan açıklamada, "Futbolcumuz Erdem Seçgin; Play Off 3. turunda karşılaştığımız 1461 Trabzonspor maçında bileğine aldığı darbe sonucu sakatlık yaşamıştır. Kulübümüz tarafından tetkikleri yapılan futbolcumuzun Syndezmos Yaralanması belirlenmiş ve başarılı bir ameliyat geçirmiştir. Erdem Seçgin'e camiamız adına geçmiş olsun diyor, yeni sezonda başarılar dileriz." ifadelerine yer verildi.
Play Off 3. tur mücadelesinde talihsiz bir sakatlık yaşayan Seçgin’in, yapılan tetkiklerin ardından Syndezmos Yaralanması yaşadığı tespit edildi.
Vanspor FK, bu zor süreçte oyuncusunun yanında olduğunu belirterek, Erdem Seçgin’e geçmiş olsun dileklerini iletti ve yeni sezonda kendisine başarılar diledi.
Taraftarlar ve camia, Erdem Seçgin’in bir an önce sağlığına kavuşarak sahalara dönmesini umut ediyor. Vanspor FK’nın bu süreçte oyuncusuna gerekli desteği sağlayacağı ve iyileşme sürecini yakından takip edeceği belirtildi.
Vansesi Haber
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)