Vali Balcı'dan Vanspor'a ziyaret

Van Valisi Dr. Ozan Balcı, TFF 2. Lig'de şampiyonluk için yarışan temsilcimiz ACNTürk Sigorta Vanspor FK'yı tesislerde ziyaret etti.

Van Valisi Dr. Ozan Balcı ve beraberindeki heyet, Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig'de şampiyonluk için güçlü adaylardan biri olarak gösterilen ACNTürk Sigorta Vanspor Futbol Takımını tesislerde ziyaret ederek grubunda üstün bir performans sergileyerek şampiyonluk hedefine doğru emin adımlarla ilerleyen Vanspor, yönetimi, teknik heyeti ve futbolcularıyla bir araya geldi.

Verdikleri mücadeleden dolayı futbolcuları kutlayan Van Valisi Ozan Balcı, “Sporu seven bir Vali olarak Vanspor’un başarısından büyük mutluluk duyuyorum. Vanspor’u maddi ve manevi anlamda hiç yalnız bırakmadık, bırakmayacağız. Çünkü futbolcularımız, Van’ı çok güzel temsil ediyorlar. Canla başla mücadele veren şampiyonluğa kenetlenmiş bir takım var. Hepsini tebrik ediyorum. İnşallah hep birlikte şampiyonluk kupasını kaldıracağız. Vansporumuz birinci lige, oradan da süper lige çıkacak. Buna yürekten inanıyorum. Sonuna kadar Vansporu destekliyorum. Vanlıları da Vanspor’u desteklemeye davet ediyorum” dedi. Vali Balcı, hayata geçirilen Spor Van Projesi ile spor alt yapısına çok büyük yatırım yapıldığını belirterek, bu yatırımların geleceğe, çocuklara ve gençliğe yapılan yatırımlar olduğunu söyledi.

Vanspor Başkanı Feyat Kıyak ve yönetim kurulu üyeleri de takımın elde ettiği başarıları takdirle karşılayarak, oyunculara desteklerini sürdüreceklerini belirttiler. Teknik direktör ve teknik ekip ise oyuncularıyla birlikte daha da sıkı bir şekilde çalışacaklarını ve hedefe odaklanacaklarını dile getirdiler.

Vansesi Haber
 

Bakmadan Geçme