MasterChef All Star'a veda etti! Gözyaşları sel oldu

MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde iddialı yarışmalarında Azize elendi. Elendiğini öğrenen Aziz gözyaşlarına boğuldu.

MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde Alican, Azize, Cemre, Kıvanç, Sergen, Eren ve Tanya arasında eleme oyunlarında kıyasıya mücadele yaşandı. Gecenin sonunda rakiplerine göre en başarısız tabağı yapan Azize, MasterChef'e veda etti.

'BÖYLE POTA GÖRMEDİM'
Somer Şef'in 'Ben böyle pota görmedim. İki şampiyon, iki ikinci, bir de dördüncü var potada. Allah kolaylık versin' dediği potada yarışmacılar iki aşamalı oyunda ter döktü. Şefler, yarışmacılara ilk etapta balık yağı ve trüf vererek en yaratıcı ve lezzetli yemeği yapmalarını istedi. Oyunun sonunda başarılı olarak elemeden kurtulan isimler ise Sergen, Kıvanç ve Eren oldu.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Gözyaşlarına hakim olamayan Azize, "Rüya görmüştüm ve bu haftanın başından beri gideceğimi biliyordum. Bunu haftanın başında da Tahsin'e söylemiştim. Ben yolun bittiğini gördüm. Ben sadece hayata tutunma çabamı seviyorum. Çocuklarımı seviyorum, umarım onları için iyi bir anne olmuşumdur" dedi.

Bakmadan Geçme