Kaymakam Bulut'tan mahalle ziyareti
Van'ın Özalp Kaymakamı Rahmi Bulut, ilçede bulunan Sarıköy Mahallesinde hane ziyareti gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi.
Van'ın Özalp Kaymakamı Rahmi Bulut, Sarıköy Mahallesi'nde bulunan vatandaşlara hane ziyareti gerçekleştirdi. Mahalle sakinleriyle yakından ilgilenen Kaymakam Bulut, vatandaşların taleplerini dinledi ve bu talepleri yerine getireceğini belirtti.
Kaymakam Bulut, ziyaret sırasında vatandaşlarla sohbet ederek onların sorunlarını ve ihtiyaçlarını birinci elden dinledi. Kaymakam, devletin her zaman vatandaşlarının yanında olduğunu vurgulayarak, taleplerin en kısa sürede çözüme kavuşturulması için gerekli adımların atılacağını ifade etti.
Ziyaretin ardından açıklama yapan Kaymakam Bulut, "Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını yerinde görmek ve onların taleplerini dinlemek bizim öncelikli görevlerimizden biridir. Sarıköy Mahallesi sakinlerinin dile getirdiği konular üzerinde titizlikle çalışacağız ve çözüm üreteceğiz" dedi.
Vansesi Haber
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)