Kaymakam Aydoğan vatandaşlarla buluştu
Muradiye Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Melih Aydoğan ilçede mahalle ziyaretlerini sürdürerek vatandaşlarla bir araya geliyor.
Van’ın Muradiye ilçesi Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Melih Aydoğan, ilçenin Sürüyolu Mahallesi, Kuşçu Mahallesi, Esenkoç Mahallesi, Otlakbaşı Mahallesini ziyaret edip mahalle sakinleri ile bir araya geldi.
Mahalle sakinleriyle sıcak bir ortamda sohbet eden Kaymakam Melih Aydoğan ilçede yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Kaymakam Aydoğan, Vatandaşların talep ve isteklerini not alarak, görev ve sorumluluğunda olan sorunların imkânları doğrultusunda en kısa zamanda çözeceklerini, Her mahallemizin görüş, öneri ve taleplerini dinliyor ve hizmetleri yerinde takip ediyoruz. Bizleri gönülden selamlayan ve bağrına basan hemşehrilerimize teşekkür ederiz.” Şeklinde ifadeler kullandı.
Vansesi Haber
Bakmadan Geçme
![Basın İlan Kurumu 13 şubesini kapattı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/basin-ilan-kurumu-13-subesini-_1722004377_qYzpyT.jpg)
![Müdür Erol'dan yapımı devam eden tünellerde inceleme](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/mudur-erol-dan-yapimi-devam-ed_1722002336_pCTZ3R.jpg)
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)