İl Sağlık Müdürü Muhammed Tosun hastaları evlerinde ziyaret etti
Van İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Muhammed Tosun, Evde Sağlık ekipleri ile birlikte hasta ziyaretleri gerçekleştirdi.
Van İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Muhammed Tosun, ' 18-24 Mart Ulusal Yaşlılar Haftası'' nedeniyle, Evde Sağlık ekiplerimiz ile beraber hasta ziyareti gerçekleştirdi. Van İl Sağlık Müdürlüğü Ziyarete Kamu Hastaneleri Başkanı Uzm. Dr. Sevcan Sağlam, Başkan Yardımcısı Ayhan Oruç, İl sağlık müdürü Muhammed Tosun’a eşlik etti.
Van İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Muhammed Tosun, yaşlı çınarlar ve hastaların evlerine yaptığı ziyaretler sırasında onlarla samimi sohbetler gerçekleştirdi. Müdür Şenkul, aile bireyleri ve yaşlı çınarlarla bir araya gelerek hastaların talep ve isteklerini dinledi. Aynı zamanda hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten Şenkul, Evde Sağlık Hizmeti alan hastaların durumları hakkında aileleri ile tedavisini yapan sağlık ekibinden de bilgi aldı.
Vansesi Haber
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)