Cebinde 300 bin lira olana sıfır aile arabası: Bu fiyata bu araba bir daha bulunmaz!

Araba sahibi olmak isteyenleri heyecanlandıracak duyuru ünlü İtalyan firması olan Fiat'tan geldi. Fiat cebinde 300.000 TL peşinat olanlara aile arabası satacak. İşte arabayı almadan önce faydalanacağınız kredi fırsatı ve diğer detaylar.

İtalyan otomobil üreticisi Fiat, araç sahibi olmak isteyenleri sevindirecek bir kampanya duyurusu yaptı. Firmanın son kampanyasına göre, cebinde 300.000 TL peşinat bulunanlar, cazip koşullarla bir aile arabasına sahip olabilecekler.

Bu kampanya, araç almak isteyenler için önemli bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. 300.000 TL peşinatla araç sahibi olma avantajı, birçok kişi için araç alımını kolaylaştırabilir ve hayallerindeki otomobile daha erişilebilir şekilde sahip olmalarını sağlayabilir.

BUNLAR ŞART DEĞİL!
Yüksek fiyat sorunu yaşayan ve bütçesi kısıtlı olanlar artık binek otomobil satın almayı talep etmiyorlar. Bu kişiler için önemli olan günlük araba ihtiyaçlarının karşılanması oluyor.

Bu ihtiyaç Fiat Egea ile de karşılanabilir veya Fiat Fiorino ile de karşılanabilir. Fiat Fiorino seçeneğinde ise bütçe neredeyse yarı yarıya düşüyor. Akla bile gelmeyecek maliyetlerle insanlar sıfır araba sahibi oluyorlar.

İNDİRİMLİ TEKLİF!
Fiat Fiorino satın almak isteyenler için fiyat araştırması yaptıklarında heyecan uyandıran sonuçlarla karşılaşabiliyorlar. Fiat Fiorino yerli üretim araç olduğu için fiyatı zaten düşük.

Buna bir de hafif ticari araç sınıfının fiyatlamasının getirdiği avantaj eklendiğinde satış fiyatı oldukça düşüyor.

Fiat firması Fiorino modelinde 15.000 TL de ek indirim açıklayınca satış fiyatı 537.900 TL’ye kadar düşüyor. Ancak firmanın sağladığı avantaj burada da kalmıyor.

Fiat Fiorino satın almak isteyenlere bir destek de kredi desteği oluyor. Firma tarafından açıklanan yeni kampanyaya göre sıfır kilometre Fiat Fiorino satın alacak olanlara 200.000 TL tutarında özel bir kredi veriliyor.

18 ay vadeli olan bu kredinin kullanımı durumunda Fiat Fiorino satın almak için ödenecek peşin para oldukça düşüyor. 337.900 TL peşin para ödeyenler bunun üzerine 200.000 TL de kredi desteği alarak sıfır kilometre Fiat Fiorino sahibi oluyorlar.

Kaynak: Uşak Gündem

Bakmadan Geçme