Başkan Adayı İrven oyunu kullandı

DEVA Partisi Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Erkan İrven, sandığa giderek oyunu kullandı. Ülke genelinde olduğu gibi Van'da da vatandaşlar kendilerini 5 yıl yönetecek belediye başkan adaylarını seçmek üzere sandığa gitti.

DEVA Partisi Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Erkan İrven de sandığa giderek oyunu kullandı.
Van'ın Erciş ilçesinde Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi'nde 1195 sandıkta oy kullanan İrven, seçimlerin başta Van olmak üzere, ülkeye hayırlar getirmesini temenni etti.
Seçim mahalline girilmesiyle birlikte sahada yoğun bir çaba harcadıklarını belirten İrven, "Yaklaşık olarak 3 aylık süre zarfında sahada çalışmalar yürüterek kendimizi halkımıza anlattık. Kentimiz için hazırlamış olduğumuz projeleri kendileriyle paylaştık. Bu çalışmaların sonucunda sandıkta iyi bir sonuç alacağımızı düşünüyorum. Vatandaşlarımız sandık başına giderek kendilerini 5 yıl boyunca yönetecek belediye başkanlarını seçecekler. Biz de bu anlamda sandık başına giderek oyumuzu kullandık. Mahalli İdareler Seçimlerinin ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme