Vanspor taraftarı her yerde!
Temsilcimiz AcnTURK Vanspor FK, TFF 2. Lig Beyaz grup 27. haftasında 25 Şubat Pazar günü Esenler Erokspor ile deplasmanda karşılaştığı maçta taraftarlar stadyumda yalnız bırakmadı.
Vanspor FK, taraftarı Erokspor deplasmanında da takımı yalnız bırakmadı. Kırmızı-siyah takımı İstanbul’da coşkulu bir şekilde karşılayan taraftarlar, maçta da kendilerine ayrılan deplasman tribününün büyük bölümü doldu. Gerek İstanbul’dan ve çevre illerde gerekse de Van’da’dan giden taraftarlar, 90 dakika boyunca takıma destek verdi.
Kırmızı siyahlı ekibe gönülden bağlı Karakobralar ve Gölkentiler taraftar grupları, maç boyunca coşkulu tezahüratları ve destekleriyle takımlarına güç verdi. Gösterdikleri büyük destekle dikkat çeken taraftar gruplarımız, 90 dakika boyunca inançlarını ve desteğini takımlarından esirgemedi.
Vansesi Haber
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)