Vanspor, Ankara Demirspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor
TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Vanspor, yarın sahasında konuk edeceği Ankara Demirspor maçı için hazırlıklarını sürdürüyor. Vanspor'un cezasından dolayı karşılaşma seyircisiz oynanacak.
Şahabettin Özarslaner Tesislerinde Teknik Sorumlu Ümit Bozkurt nezaretinde gerçekleştirilen antrenmanlarla takım form tutmaya çalışıyor. Kırmızı Siyahlı temsilcimiz, galibiyet için sahaya çıkmayı hedefliyor.
Vanspor, ligin 37. haftasında sahasında Ankara Demirspor ile karşılaşacak. Şampiyonluk mücadelesi veren Kırmızı Siyahlı temsilcimiz, müsabakaya en iyi şekilde hazırlanmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ümit Bozkurt teknik sorumluluğunda futbolcuların fiziksel ve taktiksel olarak formda olmaları sağlanıyor.
Vanspor'un hedefi, Ankara Demirspor karşısında galibiyet elde etmek ve şampiyonluk yarışında yara almadan yoluna devam etmek. Takımın başarılı performansını devam ettirmek ve taraftarlarına sevinç yaşatmak için mücadele edeceği maç öncesinde oyuncuların motivasyonu yüksek olduğu gözlemleniyor.
Vanspor, Ankara Demirspor karşısında alacağı galibiyetle şampiyonluk yolunda önemli bir avantaj elde etmeyi hedefliyor
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)