(İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 17.08.2013 - 16:40, Güncelleme: 15.10.2020 - 08:19

Vansesi TSYD ödülünü aldı

 

Vansesi TSYD ödülünü aldı

 TSYD'nin Levent'teki merkezinde düzenlenen törende, spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay ve TSYD Genel Başkanı Naci Arkan'ın açılış konuşmalarının ardından ödüller sahiplerine takdim edildi. Ayrıca törene, Türkiye Futbol Federasyonu 1. Başkan Vekili Ufuk Özerten, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp, Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin de katıldı.Spor yazarlarından oluşan jüri tarafından 10 dalda toplam 32 ödülün verildiği yarışmada, kategorilerinde derece giren isimler şöyle:HABER KATEGORİSİ:1. Murat Tarhan ve Sıddık Turgut (Akşam - 40 bin liralık hayali maç vurgunu)2. Murat Ağca (Habertürk - Kürekte skandal)3. Selçuk Kılıç (Anadolu Ajansı - Koş Emrah koş)RÖPORTAJ KATEGORİSİ:1. Hüsamettin Acar (Türkiye - Anasının Tazegül'ü)2. Bilal Meşe (Milliyet - Yalan, İftira, Senaryo)3. Murat Ağca (Habertürk - Türkiye'ye gelirim)3. Çağrı Develioğlu (Hürriyet - Babam iyi ki Venüs'le daha çok ilgilenmiş)SERBEST YAZI:1. Atilla Türker (Habertürk - Rezaletin perde arkası)İlhan S2. Hüsamettin Acar (Haber Show Dergisi - Usta gazetecinin acı kaderi)3. Uğur Meleke (Milliyet - Başbakan yanılıyor)MÜSABAKA-MÜSABAKA TENKİT YAZISI:1. İlhan Söyler (Hürriyet - Burak'ın eşi benzeri yok)2. Ercan Güven (Milliyet - 90 dakikaya 9 saat kala)2. Arif Kızılyalın (Cumhuriyet - Caner yüzdü, ben yüzdüm)3. Hasan Ercazip (Habertürk - Destanakis)SAYFA DÜZENİ:1. Büşra Öztürk (Habertürk)2. İbrahim Savaş Sarıdağ (Habertürk)3. M.Emin Batırel (Türkiye)3. Emre Bilir (Habertürk)FOTOĞRAF:1. A.Vahap Hacıoğlu (Habertürk - Kahır)2. Serkan Hacıoğlu (Fanatik - Bu zemine bir çare)3. Uğraş Özyurt (Habertürk - Asi ruh!)TELEVİZYON SPOR ESERLERİ:1. Serhan Asker (TRT - EURO 2012'ye Doğru)Gerekli puan barajı aşılamadığından bu dalda ikincilik ve üçüncülük ödülü verilemedi.YEREL SPOR BASINI (GÖRSEL):1. Tuncay Şükür (Karadeniz Gazetesi)2. Ertan Erkuvvet (Bursa Olay Gazetesi)3. Ömer Salkı (Günebakış Gazetesi)YEREL SPOR BASINI (YAZILI)1. Rıdvan Can (Vansesi Gazetesi - Van Parisspor'a Fransız)2. Cemile Nur Korkmaz ve Gizem Barışçı (Bursa Olay Gazetesi - Seyis yardımcılığından Dünya Şampiyonası)3. Recai Uysal (Bursa Olay Gazetesi - Araya spor girdi)İNTERNETTE SPOR GAZETECİLİĞİ:1. Tahir Kum (Sporx.com - İşte o belge)2. Fatih Şamlıoğlu (Sporx.com - İşte merakla beklenen o "kulüpler yasası")2. Turgay Beşyıldız (haber61.net - Anarşist ruhlu bir adam)3. Lemi Çalığ (Sporx.com - 3 Bilir kişi de tatmin edemedi!)   vanhaber,van,haber,van haber rıdvan can,vansesi,ödül,tsyd,basın,yerel,spor,van parisspor
 TSYD'nin Levent'teki merkezinde düzenlenen törende, spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay ve TSYD Genel Başkanı Naci Arkan'ın açılış konuşmalarının ardından ödüller sahiplerine takdim edildi. Ayrıca törene, Türkiye Futbol Federasyonu 1. Başkan Vekili Ufuk Özerten, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp, Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin de katıldı.
Spor yazarlarından oluşan jüri tarafından 10 dalda toplam 32 ödülün verildiği yarışmada, kategorilerinde derece giren isimler şöyle:

HABER KATEGORİSİ:
1. Murat Tarhan ve Sıddık Turgut (Akşam - 40 bin liralık hayali maç vurgunu)
2. Murat Ağca (Habertürk - Kürekte skandal)
3. Selçuk Kılıç (Anadolu Ajansı - Koş Emrah koş)

RÖPORTAJ KATEGORİSİ:
1. Hüsamettin Acar (Türkiye - Anasının Tazegül'ü)
2. Bilal Meşe (Milliyet - Yalan, İftira, Senaryo)
3. Murat Ağca (Habertürk - Türkiye'ye gelirim)
3. Çağrı Develioğlu (Hürriyet - Babam iyi ki Venüs'le daha çok ilgilenmiş)

SERBEST YAZI:
1. Atilla Türker (Habertürk - Rezaletin perde arkası)İlhan S
2. Hüsamettin Acar (Haber Show Dergisi - Usta gazetecinin acı kaderi)
3. Uğur Meleke (Milliyet - Başbakan yanılıyor)

MÜSABAKA-MÜSABAKA TENKİT YAZISI:
1. İlhan Söyler (Hürriyet - Burak'ın eşi benzeri yok)
2. Ercan Güven (Milliyet - 90 dakikaya 9 saat kala)
2. Arif Kızılyalın (Cumhuriyet - Caner yüzdü, ben yüzdüm)
3. Hasan Ercazip (Habertürk - Destanakis)

SAYFA DÜZENİ:
1. Büşra Öztürk (Habertürk)
2. İbrahim Savaş Sarıdağ (Habertürk)
3. M.Emin Batırel (Türkiye)
3. Emre Bilir (Habertürk)

FOTOĞRAF:
1. A.Vahap Hacıoğlu (Habertürk - Kahır)
2. Serkan Hacıoğlu (Fanatik - Bu zemine bir çare)
3. Uğraş Özyurt (Habertürk - Asi ruh!)

TELEVİZYON SPOR ESERLERİ:
1. Serhan Asker (TRT - EURO 2012'ye Doğru)
Gerekli puan barajı aşılamadığından bu dalda ikincilik ve üçüncülük ödülü verilemedi.

YEREL SPOR BASINI (GÖRSEL):
1. Tuncay Şükür (Karadeniz Gazetesi)
2. Ertan Erkuvvet (Bursa Olay Gazetesi)
3. Ömer Salkı (Günebakış Gazetesi)

YEREL SPOR BASINI (YAZILI)
1. Rıdvan Can (Vansesi Gazetesi - Van Parisspor'a Fransız)
2. Cemile Nur Korkmaz ve Gizem Barışçı (Bursa Olay Gazetesi - Seyis yardımcılığından Dünya Şampiyonası)
3. Recai Uysal (Bursa Olay Gazetesi - Araya spor girdi)

İNTERNETTE SPOR GAZETECİLİĞİ:
1. Tahir Kum (Sporx.com - İşte o belge)
2. Fatih Şamlıoğlu (Sporx.com - İşte merakla beklenen o "kulüpler yasası")
2. Turgay Beşyıldız (haber61.net - Anarşist ruhlu bir adam)
3. Lemi Çalığ (Sporx.com - 3 Bilir kişi de tatmin edemedi!)
 
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vansesigazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.