Vansesi Fox TV'de

Güncel haberleriyle Van'ın sesini, sorunlarını, çözüm önerilerini Türkiye gündemine taşıyan Vansesi Gazetesi'nin 'Et ve Süt Kurumu Van Mağazası önünde ucuz et kuyruğu' manşet haberi Fox TV'nin sabahları sunduğu ve en çok izlenen haber proğramı Çalar Saat'te ekrana geldi.

Van'ın 86 yıllık markası; tarafsız, bağımsız,  özgür, güncel ve ilkeli yayın yapan tek gazetesi Vansesi özel haberleriyle ulusal gazete ve televizyonlara konu olmaya ekranlara gelmeye devam ediyor.

İskele Caddesi üzerinde bulunan Et ve Süt Kurumu satış mağazası önünde vatandaşların ucuz et kuyruğu Uzayıp Giden Kuyruklar başlığıyla manşetine taşıyan gazetemiz, Fox TV'de sabah saatlerinde yayımlanan ve İlker Karagöz’ün sunduğu Çalar Saat proğramında ekrana gelerek Van’ın sesini duyurdu. 

Vansesi Fox TV'de

Manşet haberimizin spotunu okuyan program yapımcısı Karagöz, “Ülkemizde yaşanan ekonomik kriz sebebiyle normal kasap ve marketlerden et almaya gücü yetmeyen vatandaşlar ucuz et alabilmek için İskele Caddesi üzerinde bulunan Et ve Süt Kurumu önünde uzun kuyruklar oluşturuyor” dedi.

Van’ın sorunlarını, başarılarını, gelişimini, sevincini gazete sayfalarına taşıyıp çözüm konusunda üzerine düşeni sorumluluk bilinciyle yerine getiren, Türkiye’nin yaş olarak 3. büyük gazetesi Van’ın 86 yıllık tek markası, Vanlıların sesi,  gözü kulağı, buluşma adresi, gür sesi Vansesi Gazetesi geçmişte olduğu gibi bugünde, yarında ülkemiz ve memleketimiz için çaba sarf etmeye devam edecek. HABER: AYCAN AVCI
 

Vansesi Özel Haber

Bakmadan Geçme