​VAN YYÜ KADIN VOLEYBOL TAKIMI BİRİNCİ OLDU

Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Voleybol Bölgesel Lig Grup Müsabakaları 12-16 Aralık tarihleri arasında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşti. Takımların kıyasıya yarıştığı müsabakalarda Van YYÜ Kadın Voleybol Takımı, grup birincisi oldu.

Basın Bülteni

Van YYÜ Spor kompleksinde yapılan müsabakalara; Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Batman Üniversitesi, Bingöl Üniversitesi, Muş Alparslan Üniversitesi, Munzur Üniversitesi voleybol takımları, kadın ve erkek kategorilerinde yaklaşık 130 sporcu, 12 antrenör ve yönetici katıldı.

Van YYÜ Kapalı Spor Kompleksi’nde gerçekleşen törenle kazanan takımlara madalya ve kupaları takdim edildi. Kadınlar kategorisinde Van YYÜ birinci, Batman Üniversitesi ikinci ve Bingöl Üniversitesi üçüncü oldu.

 Erkekler kategorisinde ise Batman Üniversitesi birinci, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ikinci ve Muş Alparslan Üniversitesi üçüncülük elde etti.

 Voleybol Bölgesel Lig Grup Müsabakaları kupa törenine katılan Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Vedat Atay; yaptığı konuşma kapsamında yaklaşık bir hafta boyunca müsabakalarda ter döken takımlara, antrenörlere ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Takımlara madalya ve kupaları takdim edildikten sonra tören, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

 

Bakmadan Geçme