• Haberler
  • Güncel
  • Van TSO ve Van TOBB Kadın ve Genç Girişimciler Bir Araya Geldi

Van TSO ve Van TOBB Kadın ve Genç Girişimciler Bir Araya Geldi

Geçtiğimiz günlerde Van TSO binasından seçimi yapılan Van TOBB Kadın ve Genç Girişimciler kurulu üyeleri Van TSO heyeti ile bir araya geldi.

Fahrettin Yiğit

Geçtiğimiz günlerde Van TSO binasından seçimi yapılan Van TOBB Kadın Girişimciler Kuruluna Semra Odabaşı’nın seçildiği ve Genç Girişimciler kurulu Başkanlığına ise Ümit Sarı’nın seçilmişti. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın ve Genç Girişimciler İcra Kurulu üyeleri Van TSO heyeti ile bir araya geldi.
Van TSO Binasında düzenlenen oplantıda konuşan konuşan Van TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu üyeliğine seçilmenizden dolayı sizleri tebrik eder, yeni dönemde yapacağınız çalışmalardan dolayı şimdiden başarılar dilerim.  Kurul olarak kısa zamanda bir araya gelmenizi ve kentimizin girişimciliği adına yeni fikirler ve projeler hayata geçirmenizi temenni ediyorum. Girişimciler dünyanın her yerinde önemli kişilerdir. Yer altı kaynağı ve zenginliği olmayan Ülkemizde ve İlimizde, girişimcilerin önemi çok daha fazladır. 

Bu nedenle sizler kıymetlisiniz. 1 milyon 150 bin nüfuslu İlimizde 30 bin vergi mükellefi var. Van TSO olarak bu rakamları göz önünde bulundurduğumuzda girişimci sayısını, maaş ve vergi verenlerin sayısını artırmamız gerektiğini sürekli dile getiriyoruz. Burada siz girişimcilere çok fazla iş düşüyor. Kentinize sahip çıkmanız, girişimci sayısını artırmanız ve yeni fikirler ortaya koymanız gerekmektedir. Biz Van TSO yönetimi olarak her zaman yanınızdayız.” Dedi. 

Vansesi Haber
 

Vansesi Özel Haber

Bakmadan Geçme