Van'daki Yatırımlar Masaya Yatırıldı

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Dr. Ozan Balcı başkanlığında düzenlenen toplantı ile kentteki yatırımlar değerlendirildi.

Duygu Şahinbaş

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Dr. Ozan Balcı başkanlığında, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel, Vali Yardımcıları; Yavuz Arslan, Adem Balkanlıoğlu, Murat Yayabaşı, Dr. Ahmet tozlu, Furkan Duman ve Yücel Erdem, Merkez İlçe Kaymakamları, Edremit Belediye Başkanı İsmail Say  ve VASKİ Genel Müdürünün katılımıyla toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda; Eğitim, Spor, Kültür ve Turizm, Sağlık, Tarım ve Hayvancılık, Altyapı, Ticaret, Sanayi ve Teknoloji, Ulaşım, İletişim, Enerji, Sosyal Destek Hızır Van Projesi, Kadın ve Aile hizmetleri gibi ilimizde yürütülen birçok alandaki yatırımların son durumları değerlendirildi.

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Dr. Ozan, “İlimizin imarı, ihyası, inşaası, vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için birçok alandaki yatırımlarımızla hayatın her alanına dokunarak, hep birlikte yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.
Vansesi Haber

Van Sesi Haber Merkezi

Bakmadan Geçme