Van'da yarın kesinti yapılacak

Van Gölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), 27 Mayıs Pazartesi (yarın) Van merkez ve bir çok ilçede elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

Van Gölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), 27 Mayıs Pazartesi (yarın)  Van merkez ve bazı ilçe mahallelerinde onarım bakım çalışması nedeniyle elektrik kesintisi yapılacağını açıkladı. İşte Van’da elektriklerin kesileceği mahalleler…

Van’ın İpekyolu ilçesinde 14.00 ile 17.00 saatleri arasında, Bostaniçi Ve Kıratlı Mahallelerinde, Yeni, Serhat, Bostaniçi, Seyit Fehim  Arvasi, Fırat, Karşıyaka, Hacıbekir Ve Kevenli Mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacaktır.

Van’ın Edremit ilçesinde 09.00 ile 17.00 saatleri arasında, Akın, Kurubaş ve  Şabaniye Mahallesinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacaktır.

Van’ın Tuşba ilçesinde 09.00 ile 12.00 saatleri arasında, Alaköy Ve Mollakasım Mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacaktır.

Van’ın Muradiye ilçesinde 09.00 ile 17.00 saatleri arasında, Alkasnak, Dürükaş Ve Karahan Mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacaktır.

Van’ın Özalp ilçesinde 09.00 ile 17.00 saatleri arasında, Aksorguç, Çubuklu, Dorutay Ve Seydibey Mahallelerinde planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacaktır.

Van’ın Erciş ilçesinde 09.00 ile 17.00 saatleri arasında, Çelebibağı Mahallesi Ve Son Durak Yol Yanı Tr'de planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacaktır.

Vansesi Haber
 

Vansesi Özel Haber

Bakmadan Geçme