Van'da belediye çok sayıda personel alıyor

Van Özalp Belediye Başkanlığı memur ve zabıta almak için ihaleye çıkıyor.

Özalp Belediye Başkanlığı 8 mühendis, 8 muhasebeci ve 9 zabıta memuru almak için ihaleye çıkıyor. İhalede “Özalp Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği ile Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur ve zabıta memuru alınacaktır” bilgilerine yer verildi. 

Personel alımına başvurular 08/01/2024-12/01/2024 tarihleri arasında 09:00 - 16:00 saatlerinde şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla Özalp Belediyesi hizmet binasında yapılacaktır.

Personel alımıyla ilgili daha fazla bilgilere ulaşmak isteyenler https://www.ilan.gov.tr/ilan/1361967/kamu-akademik-personel-kamu-personel-alim-ve-sinavlari-van-ili-ozalp-belediye-baskanli-memur-ve-zabita-memuru-alim-ilani adresini ziyaret edebilir. 
 

Van Sesi Özel Haber

Bakmadan Geçme