Van'da bayram öncesi cadde ve sokaklar denetlendi

Van Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi vatandaşların huzurlu bir bayram geçirebilmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Bayrama sayılı günler kala oluşturulan Çevre Temizliği ve Zabıta Denetim Koordinasyonu, kent genelinde incelemelerde bulundu. 

Kent genelinde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Tuncer Sağınç, Dem Parti Meclis Grup Eş Sözcüsü Dilgeş Aslan, Zabıta Daire Başkanlığı, Çevre Koruma ve Kontrol İşleri Daire Başkanlığı, Edremit, İpekyolu ve Tuşba Belediyeler birim müdürleri ile birlikte cadde ve sokakları denetledi.

Kurban bayramı öncesi oluşturulan koordinasyon üyeleri çalışmaları kapsamında seyyar satıcılar ve çarşıda rastgele tezgah kuranlara uyarılar yapıldı. Ayrıca gece geç saatlere kadar yürütülen çöp toplama ve çevre temizliği yapan ekipler de denetlendi.

Çevre Temizliği ve Zabıta Denetim Koordinasyonu, yurttaşların huzurlu bir bayram geçirebilmesi için çalışmalarını aralıksız sürdürecek.

Van'da bayram öncesi cadde ve sokaklar denetlendi

Yorumlar 2
Zabıtalar nerelerdesiniz? 12 Haziran 2024 22:56

BU ARKADAŞLAR YILIN 12 AYINDA NİYE MAAŞ ALIYOR? ŞEHİRDE DÜZEN, DENETİM, İLGİ VAR MI

Bu şov mu yoksa gerçek bir denetim mi? 12 Haziran 2024 22:53

ORDU CADDESİ ( ULU CAMİNİN BULUNDUĞU CADDE) SAAT KULESİNDEN ESKİ ÖĞRETMENEVİ IŞIKLARINA KADAR YILLARDIR KALDIRIM İŞGALLERİYLE HABER OLUYOR. O CADDEDE 10 TANE MANAV DÜKKANI VAR. VE BAŞKA ESNAFLAR VE ÇAYEVLERİ DE VAR Kİ CADDEYİ VE AÇILAN ARA SOKAKLARI FELÇ ETMİŞLER. KALDIRIMLAR VE HATTA YOL KENARLARI İŞGAL EDİLMİŞ. ZABITA YILLARDIR TERK ETMİŞ. ORDU CADDESİ'NDEKİ KALDIRIMLAR TAMAMEN İŞGALLERDEN KURTARILIP BOŞALTILIRSA SİZLERE İNANACAĞIZ, AKSİ TAKTİRDE MEDYAYA POZ VERİP ŞOV YAPMA PEŞİNDESİNİZ DEMEKTİR.

Bakmadan Geçme