Van Büyükşehir Diyarbakır Fuarında yerini aldı

Van Büyükşehir Belediyesi Diyarbakır'da düzenlenen 15. Mezopotamya Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda da yerini aldı.

Van’ın tarım ve hayvancılık potansiyelinin tanıtımı için çalışmalarını sürdüren Van Büyükşehir Belediyesi, 15. Mezopotamya Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda da yerini aldı.
Mezopotamya Fuar ve Kongre Merkezi’nde 314 marka ve firmanın katıldığı fuarda stand açan Van Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, Van'ın tarihi ve doğal güzelliklerini tanıtırken hayvancılık hizmetleri ile yapılacak projelere yer veriyor. 


Fuarın açılış törenine Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Doğan Hatun, Mardin Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Ahmet Türk ve Devrim Demir, Van Büyükşehir Eş Başkanı Abdullah Zeydan, Erbil Valisi Omêd Xoşnav, DTSO Başkanı Mehmet Kaya, Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil, Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Fidan, çevre il ve ilçelerin ticaret ve sanayi odaları ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.


Mezopotamya Tarım ve Hayvancılık Fuarı tüyap Diyarbakır fuar ve kongre merkezinde 15.kez kapılarını ziyarete açan fuar da yer alan Van Büyükşehir Belediyesi standında Badem fidesi de ziyaretçilere dağıtılıyor. 
Fuarın kapıları 4 Nisan tarihine kadar ziyaretçilerine açık olacak.

Bakmadan Geçme