Van Bölge Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar
Siirt Belediyespor genç erkekler voleybol takımı, il şampiyonu olarak, 17-20 Nisan tarihleri arasında Van'da düzenlenecek bölge şampiyonasına katılmaya hak kazandı.
Siirt Belediyespor Müdürü Aydın Özev, boks sporunda Türkiye 3'üncülüğü, atletizm 21 kilometre maraton koşusunda da Balkan ve Türkiye şampiyonlukları elde ettiklerini belirterek Siirt Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını vurguladı. Özev, Siirt Belediyespor genç erkekler voleybol takımının da ilde yapılan müsabakalarda şampiyon olduğunu ve Siirt'i temsilen Van'da düzenlenecek olan bölge şampiyonasına katılmaya hak kazandığını söyledi.
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)