Emıtt Fuarı'nda Van'a ödül

Van standına 'Emıtt 2024 Fuarı'nda ödül verildi. Van standı, kültür turları dalında 'En iyi destinasyon tanıtımı' ödülüne layık görüldü. 

Doğu Akdeniz Ülkeleri Turizm ve Seyahat Fuarında (EMlTT) Van Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan stant ziyaretçiler tarafından ilgi görürken, Van standı da kültür turları dalında "En iyi destinasyon tanıtımı" ödülüne layık görüldü. 

Van'a 'Emıtt 2024 Fuarı'nda ödül

Van’ın turizm potansiyelinin en iyi şekilde tanıtılması, kentin turizmini artırmak ve tanıtımına katkı sunmak için Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise 5’inci büyük turizm fuarı EMITT’te katılarak stant açan Van Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü gayretlerinin meyvesini alıyor. Van standını ziyaret eden tur operatörleri, acenteciler, turizmciler, rehberler yetkililer ile görüşerek bilgi alışverişinde bulunuyor. Ziyaretçilere fuar boyunca Van’ın meşhur otlu peyniri, balı, cevizi ikram edilirken, Van Kedisi ve canavarı kostümlü maskotlar ise büyük ilgi görüyor.

Van'a 'Emıtt 2024 Fuarı'nda ödül

Ayrıca Van standı EMITT tarafından kültür turları dalında "En iyi destinasyon tanıtımı" ödülüne layık görüldü. Ödülü Van Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nuri Bekiroğlu ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdurrahman Şahin aldı.

Van'a 'Emıtt 2024 Fuarı'nda ödül
Van standını 9 Şubata kadar İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaret edebilirsiniz.

Bakmadan Geçme