• Haberler
  • Güncel
  • Vali Balcı'dan Jandarma Teşkilatı'nın Kuruluş Yıl Dönümü Tebrik Mesajı

Vali Balcı'dan Jandarma Teşkilatı'nın Kuruluş Yıl Dönümü Tebrik Mesajı

Van Valisi Ozan Balcı Jandarma Teşkilatının Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle tebrik mesajı yayımladı.

Van Valisi Ozan Balcı Jandarma Teşkilatının Kuruluş yıl dönümü sebebiyle yayımladığı mesajında; "

Başarı ve kahramanlıklarla dolu köklü mazisiyle kadim devlet geleneğimizin en deneyimli kurumlarından biri olan Jandarma Teşkilatı’nın 185'inci kuruluş yıl dönümününü tebrik ediyorum.

Sahip olduğu 185 yıllık birikim ve tecrübe çerçevesinde oluşturduğu vizyonla kendisini daima güncelleyen Jandarma Teşkilatı, vatanımızın bölünmez bütünlüğünün ve kamu düzeninin korunmasında, milletimizin can ve mal güvenliğinin sağlanmasında etkin rol oynamaktadır.

Kanunların verdiği yetkiler çerçevesinde üstlenmiş olduğu tüm görevleri yüksek bir vazife şuuruyla yerine getiren Jandarma Teşkilatı’nın, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da üzerine düşen her görevi layıkıyla yerine getireceğine yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle,   devletimizin güzide kurumlarından biri olan Jandarma Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle yâd ediyor, kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Görevlerini başarıyla sürdüren jandarmalarımıza muvaffakiyetler diliyorum." Şeklinde ifadelere yer verdi.

Bakmadan Geçme