Vali Aygöl, şehit ailelerini yalnız bırakmadı
Bilecik Valisi Şefik Aygöl 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla şehit ailelerini yalnız bırakmadı.
Göreve geldiği günden beri şehit ailelerinin yanında ve acılarına ortak olan Vali Aygöl ve eşi Nazlı Aygöl bu kez de 1994’te Van Başkale’de şehit düşen Halil Öktem’in ailesinin yanındaydı. Şehit ailesini dinleyen, acılarını paylaşan Vali Aygöl, "Onlar bize şehitlerimizin emaneti. Şehit ailelerimizin hep yanındayız. Rabbim bizi şehitlerimize karşı mahcup etmesin inşallah’’ sözlerinde bulundu.iha
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)