• Haberler
  • Yaşam
  • Ünlü şarkıcı Nilüfer'den Filistin çıkışı! Utanç verici

Ünlü şarkıcı Nilüfer'den Filistin çıkışı! Utanç verici

Ünlü şarkıcı Nilüfer, İsrail'e tepki göstererek, '21. yüzyılda Gazze'de yapılan katliam ve soykırım olacak şey değil. Bütün dünyanın seyirci olması utanç verici ' söyledi.

Ünlü şarkıcı Nilüfer'den Filistin çıkışı! Utanç verici
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ünlü şarkıcı Nilüfer, Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında Aliağa’da sahne aldı

Aliağa Belediyesi tarafından düzenlene kutlamada, Türk pop müziğinin efsane isimlerinden Nilüfer, unutulmaz şarkılarını cumhuriyet için söyledi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan ünlü sanatçı ‘Ta Uzak Yollardan’, ‘Gözlerinin Hapsindeyim’, ‘Erkekler Ağlamaz’, ‘Seni Beklerim Öptüğün Yerde’, ‘Çok Uzaklarda’, ‘Dünya Dönüyor’ gibi birbirinden hit parçalarını seslendirdi.

Konser arasında Filisti’nde, Gazze’de çocukların, kadınların, masum insanların hunharca katledilmesine tepki gösteren Nilüfer, biran önce ateşkes yapılmasını istedi.

ATEŞKES OLMASINI DİLİYORUM

Nilüfer, “Sene 2023. 21.yüzyılda yapılan bu katliam ve soykırım gerçekten olacak şey değil. Bütün dünyanın da buna karşı seyirci kalması ve orada o küçücük yeni doğan bebeklerin bile maalesef atılan bombalarla hayatlarını kaybetmeleri utanç verici. Bu devirde utanç duydum. Çok üzülüyoruz, çok üzgünüz biliyorum ve biran önce daha fazla masum insan ölmeden bir an önce sulh olmasını, ateşkes olmasını diliyorum“ ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme