Ünlü oyuncudan Dilan Polat itirafı!

Ünlü sunucu ve oyuncu Esra Balamir, Dilan Polat hakkında konuştu. Ünlü sunucu, 'Bir organizasyon vardı, ben de Dilan'ı çağırdım. Kendisini otobüs durağından aldım, oradan çekime gittik'dedi.

Kara para aklama iddialarıyla tutuklanarak cezaevinde olan eski fotoğrafçısı Dilan Polat için, “Hiç kimsenin kötülüğünü istemem , hayat tercihleri. Çok üzgünüm. Dizi izler gibi izledim olanları” söyledi.

HİÇ KİMSENİN KÖTÜLÜĞÜNÜ İSTEMEM

Balamir, kara para aklama iddiasıyla cezaevinde olan eski fotoğrafçısı Dilan Polat hakkında “Çok üzgünüm onlar adına. Çocukları var. Hiç kimsenin kötülüğünü istemem. Hayat tercihlerden ibaret. Pembe dizi izler gibi baktım” dedi.

İŞ BULMAK İÇİN YARDIM İSTEMİŞTİ

Dilan Polat’ı çok eskiden tanıdığını ve Polat’ın kendisinden iş istediğini belirten ünlü şarkıcı, “Geçmişte iş bulmak için yardım istemişliği vardı. Klibimin fotoğrafını çekti. Sonra sosyal medyadan hayatına şaşkınlıkla baktım. O hayatını görünce sosyal medya kurgusu sandım. Bir anda olabilecek bir şey değil. Güzellik merkezi var, acaba ondan mı oldu dedim? Sonrasında çıkan tabloda olanlar çok üzücü” söyledi.

 

MAGAZİN DÜNYASINA SOKTUM

Esra Balamir yıllar önce Dllan Polat’ı magazin dünyasına kendisinin soktuğunu söylemişti: “Bir organizasyon vardı, ben de Dilan’ı çağırdım. Kendisini otobüs durağından aldım, oradan çekime gittik” ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme