Tanınmış fenomen intihara kalkıştı

43 farklı ilaç kullanarak intihar etmeye kalkışan rap dünyasının tanınan ismi Sansar Salvo takma adlı Ekincan Arslan, ailesi ve eski kız arkadaşlarıyla yaşadıklarını sinirli bir dille ifade etti. Sosyal medya hesabından yaşadıklarını anlatan 'Silah kullanmayı bilmiyorum ama kendimi nerede koruyacağımı da çok iyi bilirim.' Sözlerine yer verdi.

Şarkıları ve Sansar Salvo takma adıyla tanınan rapçi Ekincan Arslan, geçtiğimiz günlerde 43 farklı ilaç içerek intihara kalkıştığını açıkladı. Yaşadıklarını anlatan rapçi, isim vermeden de birilerine tepki gösterdi.

"43 ADET İLAÇ ALDIM"
Sansar Salvo takma adıyla tanınan rapçi  Arslan, "Ben geçen çarşamba 43 adet ilaç çeşitli antipsikotik ve antibiyotiklerle kişisel bir buhran yüzünden intihar etmişim. Adam kız arkadaşıma telefon açmıyor WhatsApp'tan yazıyor dakikası bitmesin diye Taksim ilk yardımda. Ne yapacaksın ben canıma yine kıysam zaten 2 etti. Evleri mi yiyeceksin?" söyledi.

"KENDİMİ NEREDE KORUYACAĞIMI BİLİYORUM"
Arslan,  "Silah kullanmayı bilmiyorum ama kendimi nerde koruyacağımı da çok iyi bilirim. Telefonu kapattım aramayın demiştim. Siz rezil ettiniz . Beni bu gün kimseye dövdüremeyeceksiniz avukatcım. AV. teli kapatıyorum korkak herif. Bundan doğacak her zarardan sorumlusun" dedi.

Kaynak: Haberlercom
 

Bakmadan Geçme