• Haberler
  • Spor
  • Sivasspor'da öncelikli kombine satışı başlıyor

Sivasspor'da öncelikli kombine satışı başlıyor

Sivasspor'un 2024-2025 sezonunda Sivas 4 Eylül Stadı'nda oynayacağı Trendyol Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmalarında geçerli olacak kombinelerin yenileme dönemi yarın başlıyor.

Sivasspor’un, yeni sezonda sezonunda Sivas 4 Eylül Stadı’nda oynayacağı; Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarında geçerli olacak kombinelerin öncelikli satışı yarın başlayacak.

Konu ile ilgili kulüpten yapılan açıklamada, öncelikli kombinelerin yarın satışa çıkacağı duyuruldu. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Kombine satışında eski kombine sahiplerine öncelik tanıtacaktır. Bu kapsamda eski kombine kart sahipleri için yenileme dönemi yarın saat 11.00’de başlayacak ve 17 Temmuz Çarşamba günü sona erecektir. Kombine sahibi olan taraftarlarımız Passo Mobil ve Passo web sitesi üzerinden hesabım-rezervasyonlarım sekmesinden kendi koltuklarını satın alabileceklerdir. 18 Temmuz Perşembe günü saat 11.00’de ise tüm koltuklar genel satışa sunulacak. Taraftarlarımız passo.com.tr ve Passolig gişelerinden kombinesini satın alabilecek. Passolig kartlarının minimum vize tarihi 31.05.2025 olmalıdır. Bayan tribün kombine satışı sadece Passolig gişelerinden yapılacak ve sezon boyunca transfere kapalı olacaktır. Kombineler sadece Sivasspor logolu Passolig kartlara yapılacaktır. Ayrıca kombine sahipleri sezon içerisinde 5 kez bilet transferi yapabilecektir. Kişi başı kombine alma limiti 5 adettir. Alınacak her bilet için Passolig kart zorunluluğu olup TCKN tanımlanmalıdır. Kombineler tüm kredi kartlarına vade farklı 3, 5, 9, 12 taksit imkanı ile Passo.com.tr ve Passo Mobil uygulamasından alınabilir.”

Kombinelerin fiyatı ise şöyle:

VIP Alt A-B-F: 4.360 TL

Maraton Alt ve Üst C-D-E: 2.945 TL

Maraton Alt ve Üst A-B-F-G: 2.180 TL

Güney Alt Tüm Bloklar: 1.475 TL

Bayan Tribün VIP Üst B Blok: 1.475 TL

Bakmadan Geçme