Serdar Tuncer Van'a Geliyor

Televizyon programcısı ve şair-yazar Serdar Tuncer, 7 Şubat'ta Muradiye ilçesinde düzenlenecek olan program ile Vanlılarla buluşacak.

Televizyon programcısı ve şair-yazar Serdar Tuncer, Van’ın Muradiye Belediyesi tarafından düzenlenen “Şiirli Muhabbet” konulu söyleyiş programına katılmak üzere 7 Şubat Çarşamba günü Van’ın Muradiye ilçesinde vatandaşlarla buluşacak. Serdar Tuncer’in katılımı ile düzenlenencek olan program 7 Şubat Çarşamba, saat 18.30’da ilçede bulunan Elit Düğün Salonunda yapılacak.

 

SERDAR TUNCER KİMDİR?

Serdar Tuncer, 16 Ağustos 1978 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 16 yaşındayken “Beş Çayı” ile başlayan radyoculuk kariyeri uzun yıllar devam eden Tuncer, lisede radyo programlarına, üniversitede televizyon programlarına başladı. İlk televizyon programını 1996 senesinde yapan Tuncer, sonraları Kanal A’da “Üç Nokta” programını yaptı. Kariyerine “Gecede 1 Gün” ve “Yıldızdan Mahyalar” programları ile devam etti. 1997 senesinde “Sen İstanbul Kokardın” isimli şiir kitabını yayınladı. 1998 senesinde evlendi ve şiire bir müddet ara verdi. 2003 senesinde “Aynalar”, 2005 senesinde ise “Satır Arası Hikayeler” isimli kitapları yayınlandı. TRT 1’de 4 sene üst üste Topkapı Sarayı’ndan “İftar Sevinci” isimli iftar programını sundu. 2013 senesinde Ramazan ayında Kanal D’de “Sahurdan Kalplere” isimli programı sundu. Sonraları CNN Türk’te her hafta Pazar günü “Başka Şeyler” programını sunmaya başladı. Daha birçok televizyon programı ve radyo yayını yapan Serdar Tuncer, konferansları, şiir dinletileri ile kendine özgü programlar hazırlamaya devam ediyor. 

KİTAPLARI 
Sen İstanbul Kokardın 
Aynalar 
Satır Arası Hikayeler 
Delilim Yok Kalbimden Başka 

ŞİİR ALBÜMLERİ 
Sen İstanbul Kokardın 
Bir Hilal Uğruna 
Şiirin Sultanları

Vansesi Haber
 

Bakmadan Geçme