Polisten örnek davranış
Erzurum'un Pazaryolu ilçesinde polis mensupları spor turnuvasında kazandıkları para ödülünü ihtiyaç sahibi öğrencilere hediye etti.
Pazaryolu Kaymakamlığı tarafından düzenlenen para ödüllü kurumlar arası voleybol ve masa tenisi turnuvalarında, İlçe Emniyet Amirliği voleybol takımı turnuvayı üçüncü olarak tamamladı. Masa tenisi turnuvasında is birincilik, ikincilik ve üçüncülük elde etti. İlçe Emniyet Amirliği personeli kazandıkları para ödüllerini ilçede eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere hediye etti.
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)