Mustafa Keçeli: Hedefimizi başardık
Sivasspor deplasmanından 1-0 galibiyetle ayrılan RAMS Başakşehir'de Yardımcı Antrenör Mustafa Keçeli, maçın ardından, 'Bizim bir Avrupa kupalarına katılma hedefimiz vardı ve bunu da başardık. Önümüzdeki hafta Trabzonspor'u yenmek istiyoruz' dedi.
Trendyol Süper Lig’in 36. haftasında Sivasspor deplasmanından 1-0 galibiyetle ayrılan Başakşehir’de Yardımcı Antrenör Mustafa Keçeli, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı. Keçeli, “Maça iyi başladığımızı düşünüyorum. Sivasspor çok fazla gol yiyordu biliyoruz bunu. Pozisyonlarımız da vardı. İlk yarı duran toptan golü bulduk. İkinci yarı bizim için daha rahat geçti. Bizim bir Avrupa kupalarına katılma hedefimiz vardı ve bunu da başardık. Önümüzdeki hafta Trabzonspor’u yenmek istiyoruz. Geldiğimizde zor dönem geçirdik, zorlu maçlar oynadık. Oyuncular da inandı. Hedeflediğimiz Konferans Ligi’ne kaldık” diye konuştu.
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)