Muradiye Şelalesinde ziyaretçi yoğunluğu

Sıcak havalardan bunalan Vanlılar Muradiye Şelalesini ziyaret ederek Şelalenin çevresinde yer alan piknik alanları ve yürüyüş yolları, aileler ve doğaseverler için keyifli vakit geçiriyor

Van'da yaz aylarının kavurucu sıcaklarından bunalan vatandaşlar, serinlemek ve doğayla iç içe vakit geçirmek için Muradiye Şelalesi'ni ziyaret ediyor. Muradiye ilçesinde bulunan bu doğa harikası, sıcak günlerde hem yerli hem de yabancı turistlerin uğrak noktası haline geliyor.

Muradiye Şelalesi, yaklaşık 20 metre yükseklikten dökülen sularıyla hem görsel bir şölen sunuyor hem de serin havasıyla ziyaretçilerine rahatlama imkanı tanıyor. Şelalenin çevresinde yer alan piknik alanları, geniş yeşil alanlar ve yürüyüş yolları, aileler ve doğaseverler için ideal bir kaçış noktası oluşturuyor.

Ziyaretçilerden Mehmet Yıldız, "Van'ın sıcaklarından kaçmak için Muradiye Şelalesi'ne geldik. Burası gerçekten muhteşem bir yer. Serin havası ve güzel manzarası ile hem dinleniyor hem de eğleniyoruz. Ailemle birlikte burada piknik yapmaktan büyük keyif alıyoruz" şeklinde konuştu.

Vansesi Haber

Bakmadan Geçme