Muradiye'de istiklal marşın kabulünün yıl dönümü etkinliği yapıldı
Van'ın Muradiye ilçesinde 12 Mart istiklal marşının 103. Yıl dönümünde anma etkinliği düzenlendi.
Van'ın Muradiye ilçesi Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Melih Aydoğan ve ilçe protokolünün katılımı ile 12 Mart İstiklal Marşının 103. Yıl Dönümünde düzenlenen programa katıldı.Program, İstiklal Marşı'nın okunması ve saygı duruşu ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından Mehmet Akif Ersoy'un Hayatı ve İstiklal Marşının yazılışını anlatan tiyatro gösterimi yapıldı.
Kaymakam Melih Aydoğan, İstiklal Marşımızın Kabulünün yıl dönümü ve Milli Şairimiz Mehmet Akif ERSOY'u Anma Günü vesilesiyle başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere Milli Şair Mehmet Akif ERSOY ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ederek, kahraman gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum dedi.
Vansesi Özel Haber
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)