Muradiye'de fidan dağıtımı sürüyor
Muradiye Belediyesi vatandaşlara ücretsiz fidan dağıtmaya devam ediyor.
Muradiye Belediyesi ilçe genelinde vatandaşlara 10 bin Badem ve Ceviz ağacı dağıttı. Belediyeden yapılan açıklamada “İlçemizde fidan dağıtımına devam ediyoruz. Belediyemiz tarafından ilçemizdeki esnaf ve vatandaşlarımıza üretimi arttırmak amacıyla 10 bin Badem ve Ceviz ağacı dağıtımı yapıldı” ifadelerine yer verildi.
Bakmadan Geçme
![Basın İlan Kurumu 13 şubesini kapattı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/basin-ilan-kurumu-13-subesini-_1722004377_qYzpyT.jpg)
![Müdür Erol'dan yapımı devam eden tünellerde inceleme](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/mudur-erol-dan-yapimi-devam-ed_1722002336_pCTZ3R.jpg)
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)