Muradiye'de Denetimler Devam Ediyor
Van'ın Muradiye ilçesinde Belediye Zabıta ekipleri tarafından denetimler aralıksız sürdürülüyor.
Fahrettin Yiğit
Van’ın Muradiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri fırın ve unlu mamül satışı yapan işletmelere denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler; Gramaj, Hijyen, Ruhsat gibi kalemlerde denetimlerini gerçekleştiriyor.
Muradiye Belediyesi ekipleri denetimlerin yanı sıra 2023-2024 Yeni Eğitim- Öğretim Yılında Okulları Temizlemeye devam ediyor. Muradiye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler büyük bir özenle ilçedeki okulların temizlik işlemlerini tamamladı.
Vansesi Haber
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)