Muradiye Belediyesi duyuru yaptı
Van'ın Muradiye Belediyesi tarafından 'Halk Günü' buluşmaları programı ile ilgili duyuru yapıldı.
Van'ın Muradiye Belediyesi Kaymakam Melih Aydoğan'ın Katılımı ile gerçekleşen "Halk Günü" programı ile ilgili yaptığı açıklamada; "Kıymetli Hemşehrilerimiz; Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekili Sn. Melih Aydoğan tarafından her hafta Pazartesi günü icra edilen "Halk Günü" buluşmaları, Kaymakamımızın başka bir programı dolayısıyla bir sonraki haftaya ertelenmiştir. Vatandaşlarımıza Duyurulur." İfadelerine yer verildi.
Vansesi Haber
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)