Müge Anlı'dan konuğuna çok sert tepki! Azmışsınız

Ablasının ölümünde baş sorumlu bulunan, günlerdir programa katılan Nazmiye, Nazmiye'nin programın güvenlik görevlisine 'Sen niye hep benim önüme geçiyorsun?' söyleyerek mesaj attığını öğrenen Anlı, canlı yayında tepki göstererek 'Azmış kudurmuşsunuz' söyledi.

Haftanın beş günü  ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 2 Eylül'de kaybolan iki çocuk annesi Nevrigül Alan, 18 Ekim'de ağaca asılı halde ölü olarak bulunduğu ortaya çıktı. Ablasının ölümünde baş şüpheli olarak görülen günlerdir "Erkeklerden nefret ediyorum" sözleriyle adından söz ettiren Nazmiye'nin programın güvenlik görevlisine mesaj attığı ortaya çıktı. Canlı yayında Nazmiye'nin attığı mesajları okuyan Müge Anlı, "Azmış kudurmuşsunuz" diyerek tepki gösterdi.

"SEN NİYE BENİM ÖNÜME GEÇİYORSUN" MESAJI YOLLAMIŞ

Hareket ve davranışlarından dolayı adından söz ettiren Nazmiye, programın güvenlik görevlisi Yılmaz'a Instagram üzerinden mesaj attı. Canlı yayında konuyu açan Nazmiye'ye "Sen bu çocuğu nasıl buldun?" diyerek tepki gösteren Müge Anlı, mesajda "Sen niye ikide bir hep benim önüme geçiyorsun? Cevap ver de sana önemli bir şey söyleyeceğim" yazdığını söyledi.

"CANLI YAYINDA KONUĞUNU AZARLADI"

Bu gelişmeler karşısında tepki gösteren Anlı, "Gerçekten bu devirde erkek olmak çok zor. Erkekler bir saldırı altında. Seni de tenzi etmeyeceğim Nazmiye, azıp kudurmuşsunuz. Başka hiçbir şey söyleyemiyorum. Bu çocuğun kız arkadaşı gelse ve senin (Nazmiye) deyiminle seni kapıda yolsun. Sen ablanı bile sevgilinden kıskanıyorsun. Elin adamına nasıl mesaj atarsın? Benim için bu kavga sebebidir. Yapamazsınız ya! Siz kadınsınız, kadın dediğiniz bir durur. Sana gelirler, kadınlığın duruşu budur. Çocuğun cevabınada gerçekten teşekkür ederim. 'Ortamda hararet yükseldiğinde güvenliğiniz için o an hangi pozisyon gerekliyse ona göre hareket ediyoruz. Özellikle senin önünden geçmeye çalışmıyoruz' diyor çocuk sana. Sen ne bekliyorsun? Ya seni çok beğendim Nazmiye, ondan önüne geçip sana sarılmak için bahane arıyorum mu desin. Lafın nereye gitmesini bekliyorsun? 'Benim önüme geçiyorsun?' ne demek? Buna çok sinirlendim. Sonra sen çocuğa cevap vererek 'Ne ters tepki veriyorsun ya' diyorsun. Çocuk sana ters tepki falan vermemiş ki" dedi.

MÜGE ANLI TEBRİK ETTİ, SARILDI

Müge Anlı verdiği cevaplardan dolayı koruma Yılmaz'a sarılarak "Seni gerçekten tebrik ederim. Başka şeyler yazsa ben bu çocuğu burada istemeyebilirdim" ifadelerini kullandı. Nazmiye ise o anlarda stüdyodan çıktı.

Vansesi Özel Haber

Bakmadan Geçme