• Haberler
  • Güncel
  • Müftü Şık, Üniversite öğrencileriyle iftarda buluştu

Müftü Şık, Üniversite öğrencileriyle iftarda buluştu

Van İl Müftüsü Dr. Mehmet Sırrı Şık, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi öğrencileriyle Yukarı Norşin Cami'nde düzenlenen iftar programında buluştu.

Van İl Müftüsü Dr. Mehmet Sırrı Şık, İpekyolu İlçe Müftülüğü Yukarı Norşin Camii din görevlileri ve cami cemaati tarafından KYK ve TDV yurtlarında kalan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi öğrencileriyle Yukarı Norşin Cami'nde düzenlenen iftar programında buluştu. Katılımcılar, birlikte dualar edip manevi atmosferde bir araya geldi. Müftü Şık, gençlere manevi değerlerin önemini vurgulayarak, birlik ve dayanışmanın önemine dikkat çekti.

İpekyolu ilçe müftülüğü tarafından organize edilen ve Van YYÜ öğrencileri ile iftar programında bir araya gelen Van İl Müftüsü Dr. Mehmet sırrı Şık, davete icabet ettiklerinden dolayı gençlere teşekkür ederek bu organizasyonda emeği geçen Yukarı Norşin Camii din görevlilerine, cemaatine şükranlarını sundu. Gençlerle hasbihal eden Müftü Dr. Şık, “Din görevlilerimiz Kuran kursu öğreticilerimiz ilçe müftülerimiz, manevi rehberlerimiz her zaman gençlerimizi ağırlamaktan onur duyacaktır.” İfadelerini kullandı.
 

Vansesi Haber

Bakmadan Geçme