Miniklerden jandarmaya anlamlı ziyaret
Gaziantep Gazi Mustafa Kemal İlkokulu öğretmenleri rehberliğindeki 35 minik öğrenci İl Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.
Ziyaret esnasında çocuklara İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde bulunan birimler gezdirildi. Jandarmanın kullandığı araç ve gereçler tanıtıldı ve köpek unsurlarınca çeşitli gösteriler yapıldı. Gösteri sonrası İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Halil Şen ile bir araya gelen çocuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı ve hatıra fotoğrafı çektirildi.
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)