Milletvekili Türkmenoğlu'nun çalışmaları sürüyor
Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu, Edremit ve Tuşba ilçesini ziyaret ederek vatandaşlardan destek istedi.
31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Edremit Belediye Başkan Adayı İsmail Say ve Tuşba Belediye Başkan Adayı Süleyman Oflas’a destek vermek için vatandaşlarla buluşan AK Parti Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.
AK Parti seçim ofisini ziyaret eden Türkmenoğlu, “Seçim çalışmalarımız kapsamında Edremit ve Tuşba ilçesini ziyaret ettim. İlçe Seçim ofislerimiz her geçen gün hemşehrilerimizin yoğun ilgileriyle dolup, taşıyor. Kıymetli hemşehrilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)