• Haberler
  • Korkunç ölüm! Baltayla öldürdü!

Korkunç ölüm! Baltayla öldürdü!

Emekli Türkçe öğretmeni ve komando dede olarak bilinen İbrahim Cebeci karısına baltayla saldırdı. Defalarca baltayla vurulan kadın hayatını kaybederken, Cebeci mahalle muhtarına gidip teslim oldu.

Korkunç ölüm! Baltayla öldürdü!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Adana'da 'Komando dede' olarak bilinen emekli Türkçe öğretmeni, karısını baltayla öldürüp ardından mahallenin muhtarına gidip teslim oldu.

KOMANDO DEDE OLARAK BİLİNİYORDU

Yüreğir ilçesine bağlı PTT Evleri Yeşil Bulvar üzerinde meydana gelen olayda 'Komando dede' olarak bilinen emekli Türkçe öğretmeni İbrahim Cebeci (70), 65 yaşındaki karısı Ayşe Cebeciyi sabah saatlerde balta ile saldırdı.


BAYLTAYLA DEFALARCA VURDU

İbrahim Cebeci, karısının başına defalarca balta ile vurarak öldürdü. Ardından Cebeci mahalle muhtarına giderek karısını öldürdüğünü söyledi. Muhtarın ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri muhtarın yanında bulunan Cebeciyi gözaltına aldı. Evde yapılan incelemelerinin ardından baltayla öldürülen Ayşe Cebecinin cenazesi otopsisi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

 

RASTGELE ATEŞ AÇIP POLİSİ ALARMA GEÇİRMİŞTİ

İbrahim Cebeci bundan 3 yıl önce de silahla olay rastgele ateş açmış polisi alarma geçirmişti. Cebeci özel harekatın eve baskını ile etkisiz hale getirilmişti. O dönem Cebeci'nin eşi yaptığı açıklamada eşinin psikolojik sorunları olduğunu ilaç kullanmadığı zaman bu hale geldiğini söylemişti. İbrahim Cebeci, bayramlardaki ilginç dansı ve ağaca maymun gibi asılmasıyla gündeme gelmişti.

Bakmadan Geçme