Köpek balığı saldırdı! Kocasının gözleri önünde can verdi

Yeni evlenen çift balayı için gittikleri tatil beldesinde sörf yaparken köpek balığının saldırısına uğradı. Saldırıda köpek balığının saldırdığı 44 yaşındaki kadının sağ bacağı koptu. Talihsiz kadın kocasının gözleri önünde can verdi. 
Amerikalı 44 yaşındaki Lauren Erickson Van Wart, evlendikten birkaç gün sonra Bahamalar'da kocası ile birlikte köpek balığı saldırısında hayatını kaybetti. Çiftin kürek sörfü yaptığı sırada saldırının gerçekleştiği belirtildi. Kadının sağ ayağının tamamen koptuğu ve kalçasında ağır yaralar oluştuğu ifade edildi.

SÖRF YAPARKEN KÖPEK BALIĞI SALDIRDI
Görgü tanıkların, çiftin kürek sörfü yaptıkları sırada bir anda çığlıklar atmaya başladıklarını söyledi. Bahamalar Kraliyet Polis Gücü'nden Çavuş Desiree Ferguson, Saat 11:15'ten kısa süre sonra polise, Amerikalı bir kadının köpek balığı saldırısına uğradığı ihbarı geldiğini, polis ve sağlık ekiplerinin beraber olay yerine intikal ettiklerini söyledi.

SAĞ BACAĞI KOPARKEN, KALÇASINDA AĞIR YARALAR OLUŞTU

Sağlık ekipleri, çevredekilerin yardımı ile kıyıya çıkardıkları kadını kurtaramadı. Kadının sağ ayağının tamamen koptuğu ve kalçasında çok ağır yaralar oluştuğu belirtildi. Çift saldırıdan sadece bir gün önce evlenmişti.

Kaynak:Haberlercom
 

Bakmadan Geçme