Kayserispor, Vanspor maçının hakemi belli oldu
Ziraat Türkiye Kupası dördüncü tur maçında oynanacak Kayserispor, Vanspor maçının hakemi belli oldu.
Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme turunda turnuvaya katılacak olan Vanspor deplasmanda Süper Lig temsilcisi Kayserispor’la karşılaşacak. 6 Aralık Çarşamba günü saat 19:00’da Kayseri RHG Enertürk Enerji Stadyumunda oynanacak karşılaşmayı; Ayberk Demirbaş, Muhammet Ali Doğan, Bersan Duran ve Mustafa Hakan Belder hakem dörtlüsü yönetecek.
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)