• Haberler
  • Güncel
  • Kaymakam Özçelik yapımı devam eden hizmetleri inceledi

Kaymakam Özçelik yapımı devam eden hizmetleri inceledi

Bitlis'in Hizan Kaymakamı Nurhalil Özçelik, Kalkanlı köyünde yürütülen istinat duvarı, yeni yol yapımı ve içme suyu yapım işlerini yerinde inceledi.

Hizan Kaymakamlığının imkanları ve ekipmanları ile yapılan çalışmalarla ilgili yetkilerden bilgi alan Kaymakam Özçelik, gerekli talimatları vererek, “Köylerimizin ilçeye daha kolay ve rahat ulaşımın sağlanması için altyapıya önem veriyoruz. Bu kapsamda ilçemiz yol ağı içerisinde en uzun ve coğrafik olarak da zor olan köy yollarımızda imkanlarımız dahilinde iyileştirme yapıyoruz” dedi.
İncelemenin ardından köy halkıyla hasbihal ederek vatandaşların sorunlarını dinleyen Kaymakam Özçelik, ilçeye bağlı köylerdeki yol yapım, menfez, kanalizasyon ve içme suyu gibi sorunların giderilerek vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini söyledi.
Köy ziyaretinde Kaymakam Nurhalil Özçelik’e Hizan Belediye Başkanı Yahya Şam, İl Genel Meclis Üyesi Metin Vangölü ve İl Genel Meclis Üyesi Necmettin Turan eşlik etti.
 

Bakmadan Geçme