Kaymakam Nasır, yeni yıla askerlerle girdi
Özalp Kaymakamı M. Emin Nasır, yeni yıla İran sınırında görev yapan askerlerle beraber girdi.
Özalp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili M. Emin Nasır, beraberindeki kurum amirleri ile birlikte İran sınırında bulunan hudut karakollarında görev yapan askerleri ziyaret etti. Yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alan Kaymakam Nasır, yeni yıla askerlerle birlikte girdi.iha
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)