Kaymakam Çelik'ten dereceye giren öğrencilere hediye
Van'ın Başkale Kaymakamı Mustafa Çelik, ilçede dereceye giren öğrencilerle bir araya gelerek hediye takdimi yaptı.
Van’ın Başkale ilçesinde 'ETÜT VAN' projesi öncülüğünde Başkale Kaymakamlığı, Başkale Belediyesi ve Başkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen kurslar ve eğitim destekleriyle LGS ve YKS'de deneme sınavlarında başarı sağlayan öğrencilerle bir araya gelindi.
Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Çelik, öğrenciler ve aileleri ile birlikte Başkale Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde yemek yiyip, başarılarından dolayı dereceye giren öğrencilere hediye verdi.
Kaymakam Mustafa Çelik, “Öğrencilerimizin başarılarını kutluyor ve tebrik ediyorum. Öğrencilerimizin 2024 YKS ve LGS sınavlarında başarıyla çıkacaklarına inancım tam. 'ETÜT VAN' projesi kapsamında düzenlenen deneme sınavlarıyla İlçemizi başarıyla temsil ettiler gelecekte güzel yerde görürüz inşallah.” Şeklinde ifadeler kullandı.
Vansesi Haber
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)