Kaymakam Çelik okul müdürleriyle bir araya geldi
Van'ın Başkale Kaymakamı Mustafa Çelik, ilçede bulunan okulların müdürleriyle bir araya gelerek toplantı düzenledi.
Van'ın Başkale Kaymakamı Mustafa Çelik, ilçedeki okulların müdürleriyle bir araya gelerek geleceğin teminatı olan çocuklar ve gençlerle ilgili önemli konuları ele aldı.
Toplantıda, özellikle taşımalı eğitim sistemi, okulların karşılaştığı genel problemler ve gençlerin spor faaliyetlerine katılımı üzerine görüşmeler gerçekleştirildi. Kaymakam Çelik, gençlerin sağlıklı ve aktif bir yaşam sürmelerini desteklemek amacıyla hayata geçirilen "Spor Van" ve "Etüt Van" projelerini detaylı bir şekilde ele aldı.
Toplantının ardından, Spor Van projesi kapsamında Başkale Kaymakamlığı tarafından sağlanan spor malzemelerinin dağıtımı yapıldı. Gençlerin spor yapmalarını teşvik etmek ve sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemelerine olanak tanımak amacıyla gerçekleştirilen bu dağıtım, ilçedeki gençler arasında büyük memnuniyetle karşılandı.
Vansesi Haber
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)