Kaymakam Bulut, muhtarlarla buluştu
Özalp Kaymakamı Rahmi Bulut, 31 Mart'ta seçilen muhtarlarla ilk toplantısını yaptı.
Özalp Kaymakamı Rahmi Bulut başkanlığında bir araya gelen muhtarlar, ilk toplantılarını yaptı. Toplantıda, 2024 yılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) mütevelli heyeti seçimi yapıldı. Yapılan seçimde SYDV mütevelli heyeti başkanlığına Tepedam Mahalle Muhtarı Yalçın Özcanlı ile Yorganlı Mahalle Muhtarı Cafer Dayı seçildi. Kaymakam Bulut yeni göreve başlayan muhtarlara başarılar diledi.
Bakmadan Geçme
![Basın İlan Kurumu 13 şubesini kapattı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/basin-ilan-kurumu-13-subesini-_1722004377_qYzpyT.jpg)
![Müdür Erol'dan yapımı devam eden tünellerde inceleme](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/mudur-erol-dan-yapimi-devam-ed_1722002336_pCTZ3R.jpg)
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)