Kaymakam Aydoğan'dan Jandarma ekiplerine görev başında ziyaret
Muradiye Kaymakamı Melih Aydoğan, Alparslan Yol Kontrol Noktasında görev başında olan jandarma ekiplerinin ziyaret etti.
Van'ın Muradiye Kaymakamı Melih Aydoğan, Alparslan Yol Kontrol Noktasında görev yapan jandarma ekiplerini ziyaret etti. Kaymakam Aydoğan, görev başındaki jandarma personeline moral vererek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Ziyaret sırasında Kaymakam Aydoğan, yoldan geçen vatandaşlarla da sohbet etti. Vatandaşların hal ve hatırını soran Aydoğan, onlara hayırlı yolculuklar diledi. Kaymakam Aydoğan, jandarma ekiplerinin özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ederek, vatandaşların güvenliği için gece gündüz demeden çalışan tüm güvenlik güçlerine minnettarlığını ifade etti.
Kaymakam Aydoğan, "Jandarma ekiplerimiz, vatandaşlarımızın güvenliği ve huzuru için büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Bizler de onların yanlarında olduğumuzu göstermek ve moral vermek amacıyla ziyaretlerde bulunuyoruz. Ayrıca, vatandaşlarımızla da bir araya gelerek, onların güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz," dedi.
Jandarma ekipleri de Kaymakam Aydoğan'ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, desteklerinden ötürü teşekkür ettiler.
Vansesi Haber
Bakmadan Geçme
![Hakkari-Van kara yolunda çevre temizliği](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/hakkari-van-kara-yolunda-cevre_1721999803_Zqc6Lh.jpg)
![Van'da doğum hastası kadın için helikopter ambulans havalandı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-dogum-hastasi-kadin-ici_1721994890_zoTkgv.jpg)
![Van'da Filistin'i Unutma konulu basın açıklaması yapıldı](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/van-da-filistin-i-unutma-konul_1721994429_T2Ami1.jpg)
![Vanlı Mahsun'un yer aldığı takım Balkan Şampiyonu oldu](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/vanli-mahsun-un-yer-aldigi-tak_1721992445_dkTh54.jpg)
![Kaymakam Arslanargun çalışmaları yerinde inceledi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/kaymakam-arslanargun-calismala_1721989722_kUBRpi.png)
![İl Sağlık Müdürlüğünde Kurumsal İletişim toplantısı gerçekleştirildi](https://i.vansesigazetesi.com/c/60/832x468/s/dosya/haber/il-saglik-mudurlugunde-kurumsa_1721989238_Kp2uyM.png)