(İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 07.11.2012 - 08:44, Güncelleme: 15.10.2020 - 08:18

KAFETERYANIN KİRAYA VERİLMESİ İLANI

 

KAFETERYANIN KİRAYA VERİLMESİ İLANI

1- Aşağıda adı, muhammen bedeli ve yeri yazılı olan kafeteryanın belirtilen ihale tarihi ve saatinde 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45.maddesine göre açık teklif usulü ile ihale edilerek bir (1) yıllığına kiraya verilecektir.2- İhale 26.11.2012 Pazartesi günü saat : 14:00'da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapılacaktır.3- Geçici teminatını nakit olarak yatıracak olan istekliler Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Van Ziraat Bankasındaki "35984463 - 5001" nolu hesabına yatırılacaktır.4- İhaleye katılacaklardan istenilen belgeler;a.Nüfus Cüzdanı Suretib.Savcılıktan iyi hal belgesi (6 aydan eski olmamak)c.İkametgah Belgesi (6 aydan eski olmamak)d.Tebligat için adres beyanı ve ayrıca irtibat için telefon ve varsa faks numarası ile elektronik posta adresi.e.Gerçek kişi olması halinde ihaleye ilişkin ilk ilanın yapıldığı yıl içerisinde alınmış, Ticaret ve / veya Sanayi Odası veya Meslek Odasına kayıtlı olduğunu gösterir belge.f.Tüzel kişi olması halinde mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve / veya Sanayi Odasından, ihaleye ilişkin ilk ilanın yapıldığı yıl içerisinde alınmış, tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge ve imza sirküleri ile yetki belgesi.g.Geçici Teminatın yatırıldığına dair belge. h.Şartnameyi tamamen okuduğunu ve buna göre istekli olduğunu bildirir dilekçe.     5- İstekliler belgelerini zarf içinde 26.11.2012 Pazartesi günü saat : 14:00'a kadar ihale komisyonu başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerin tümü aslı veya noter tasdikli suret olacaktır.Şartnameye ilişkin bilgiler Halilağa Mah.İpekyolu Üzeri Atatürk Şehir Stadyumu arkası Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü binasında görülebilir.6- İştirakçiler bizzat katılmak zorundadır.7- İhale Komisyonu 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 29.maddesi gereğince ihaleyi yapıp, yapmamakta serbesttir. 8- Telgraf veya faksla yapılacak müracaatlar ile postada meydana gelebilecek gecikmeler kabul edilmeyecektir.9-    Tesis Adı                          Muhammen                            Geçici                          Yeri                                               Bedel                               TeminatKapalı Olimpik Yüzme       12.000,00                              360,00        Van Merkez Şerefiye Mah.Havuzu  Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu İLAN OLUNURBasın V-1273 (www.bik.gov.tr) ‘resmiilanlar:www.ilan.gov.tr’de.’
1- Aşağıda adı, muhammen bedeli ve yeri yazılı olan kafeteryanın belirtilen ihale tarihi ve saatinde 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun 45.maddesine göre açık teklif usulü ile ihale edilerek bir (1) yıllığına kiraya verilecektir.
2- İhale 26.11.2012 Pazartesi günü saat : 14:00'da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapılacaktır.
3- Geçici teminatını nakit olarak yatıracak olan istekliler Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Van Ziraat Bankasındaki "35984463 - 5001" nolu hesabına yatırılacaktır.
4- İhaleye katılacaklardan istenilen belgeler;
a.Nüfus Cüzdanı Sureti
b.Savcılıktan iyi hal belgesi (6 aydan eski olmamak)
c.İkametgah Belgesi (6 aydan eski olmamak)
d.Tebligat için adres beyanı ve ayrıca irtibat için telefon ve varsa faks numarası ile elektronik posta adresi.
e.Gerçek kişi olması halinde ihaleye ilişkin ilk ilanın yapıldığı yıl içerisinde alınmış, Ticaret ve / veya Sanayi Odası veya Meslek Odasına kayıtlı olduğunu gösterir belge.
f.Tüzel kişi olması halinde mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve / veya Sanayi Odasından, ihaleye ilişkin ilk ilanın yapıldığı yıl içerisinde alınmış, tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge ve imza sirküleri ile yetki belgesi.
g.Geçici Teminatın yatırıldığına dair belge.
h.Şartnameyi tamamen okuduğunu ve buna göre istekli olduğunu bildirir dilekçe.    
5- İstekliler belgelerini zarf içinde 26.11.2012 Pazartesi günü saat : 14:00'a kadar ihale komisyonu başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerin tümü aslı veya noter tasdikli suret olacaktır.
Şartnameye ilişkin bilgiler Halilağa Mah.İpekyolu Üzeri Atatürk Şehir Stadyumu arkası Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü binasında görülebilir.
6- İştirakçiler bizzat katılmak zorundadır.
7- İhale Komisyonu 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 29.maddesi gereğince ihaleyi yapıp, yapmamakta serbesttir.
8- Telgraf veya faksla yapılacak müracaatlar ile postada meydana gelebilecek gecikmeler kabul edilmeyecektir.
9-   
Tesis Adı                          Muhammen                            Geçici                          Yeri
                                              Bedel                               Teminat
Kapalı Olimpik Yüzme       12.000,00                              360,00        Van Merkez Şerefiye Mah.
Havuzu  Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu
İLAN OLUNUR
Basın V-1273 (www.bik.gov.tr)
‘resmiilanlar:www.ilan.gov.tr’de.’
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve vansesigazetesi.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.