İrfan Gülaçar sahaya indi

31 Mart yerel seçimleri için AK Parti'den Saray Belediye Başkan Aday Adayı olarak müracaatta bulunan İrfan Gülaçar, başkan adayı gösterilen Mehmet Çelebi'ye seçim çalışmalarında destek vermek için vatandaşlarla birebir görüşerek oy istiyor. 

31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimler için AK Parti’den Saray Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Mehmet Çelebi'ye destek vermek için sahaya inen AK Parti Saray Belediye Başkan Aday Adayı İrfan Gülaçar, vatandaşlarla bir araya gelerek destek istiyor.

İrfan Gülaçar sahaya indi

“HALKIMIZDAN GÜÇLÜ DESTEK BEKLİYORUZ”

AK belediyeciliği Vanlılarla buluşturmak istediklerini belirten Gülaçar, “Yerel seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Partimizin adayları belirlendikten sonra en ufak bir kırgınlık duymadan sahaya inip vatandaşlarımızla buluştuk. Bizim partimiz dava partisidir. Menfaat hiçbir zaman aklımızdan geçmedi. Bizim için önemli olan halkımıza hizmettir. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemizin ve ilimizin daha iyi yerlere gelmesi için elimizden gelen gayreti sarf etmeye devam edeceğiz. 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde halkımızdan güçlü destek bekliyoruz. Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere tüm ilçeleri kazanacağız” dedi. 

Bakmadan Geçme